Житловий комплекс «Борисо-Глібський»

Об’єкт: ЖК «Борисо-Глібський», м. Вишгород, Київська область

Вид будівництва: нове будівництво

Кількість будинків: 1

Кількість поверхів: 16

Кількість квартир: 224

Автор проекту: Неронова Євгенія, проектна група «Гольдфарб»

Статус: введено в експлуатацію

ЖК «Борисо-Глібський» – це сучасний 3-х секційний 16-поверховий комплекс. З них два нижні поверхи відведено під комерційні приміщення, а в інших розміщено 224 квартири.

ІНФРАСТРУКТУРА:

ЖК має дуже вдале розташування в самому серці Вишгорода, за адресою: вул. Шкільна, 73а.

Це район з добре розвиненою інфраструктурою, школами, дитячими садками, аптеками та магазинами.

Свою назву комплекс отримав завдяки близькості до церкви святих Бориса та Гліба, побудованої у XIX ст. на території Вишгородського історико-культурного заповідника.

У пішохідній доступності тут знаходиться мальовнича набережна та міські пляжі. Крім того, неподалік розташовується резиденція «Межигір’я».

У ЖК передбачено різноманітні планувальні рішення 1-2-3-х кімнатних квартир, кожна з яких має великий балкон та панорамне скління з мальовничими краєвидами на Київське море та ГЕС.

Площа квартир стартує від 38 м² (1 кімната). Це зручне житло з великою кухнею, компактним коридором, ванною кімнатою та заскленим балконом або лоджією. Двокімнатні квартири площею до 67 м² мають досить незвичайне планування (з напівкруглими кімнатами, лоджіями та 2-ма санвузлами. Також в наявності більш просторі апартаменти (до 115 м²), які налічують 3 спальні, кухню-вітальню, вбиральню та допоміжні приміщення.

У комплексі передбачений підземний паркінг, паркова зона, дитячі та спортивні майданчики та дитячий садок повного дня.

ПРОЦЕС БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ